28.2.2023

Díky pololetním a jarním prázdninám utekly tyto dva zimní měsíce jako voda.

Na příchod Paní Zimy jsme se připravili nejen rozvěšením krmítek pro ptáčky, ale i výrobou kulíšků z vlny. Vzhledem k počasí nebylo doplňování ptačí potravy třeba, avšak vyrábění čepiček nám vydrželo a baví nás stále. Koulovačku jsme si nakonec užili jenom v tělocvičně.

V lednu se děti vrhly na vánoční družinové dárky. Asi největší úspěch zaznamenala motorická autodráha, na kterou se stály dlouhé fronty. Hned na druhém místě se umístily kartonové obaly, čím větší, tím lepší.

Podle počasí jsme společná odpoledne trávili v družině, tělocvičně i na hřišti. Tvořením, hraním si i hraním her.

Únor jsme zakončili naším oblíbeným pečením. Tentokrát jsme si předem poskládali a ozdobili krabičky a poprosili o pomoc dvě děvčata z 9.C. Croissanty s Nutellou možná neměly vždy předpisový tvar, ale voněly a chutnaly skvěle.