28. 1. 2010


Pár dní předem jsme se rozdělili do skupinek, které se jmenovaly podle různých dobrot.

Nejdříve jsme se sešli v tělocvičně, kde se jednotlivé třídy ukázaly ve svých vylosovaných barvách. Vznikly krásné fotky, které stojí skouknutí…..

Některé třídy měly to štěstí, že si vylosovaly stejnou barvu jako v minulých letech. Třída 9.A měla opět zelenou, třída 5.A již potřetí oranžovou. Některé třídy své oblečení měly i stylové – mohli jste vidět bílé paní, modré inkousty, černé gangstery nebo třeba hnědé lidojedy.

Po focení jsme se rozdělili do již domluvených družstev. Společnými silami jsme plnili úkoly např. z výtvarky, z angličtiny, z tělocviku, ale i třeba z fyziky.
Byla to opravdu legrace, která trvala skoro 2 hodiny. Za splnění úkolů jsme dostávali body, které pak rozhodly o konečném pořadí: na 1. místě se umístily tyčinky, na 2.místě pak koláčky a třetí byly rohlíčky.

Během celého dne vznikalo mnoho hezkých fotek, které byste určitě měli vidět. Všichni byli tak zapálení do práce, že ani nesledovali, že je někdo fotí. Takže některé fotky opravdu stojí za to…

Je již tradicí, že každý prvňáček má svého deváťáka. V tento den jsme společně poobědvali. Popovídali jsme si o tom, jaké dostali vysvědčení a co už všechno se naučili. Velmi nás překvapilo, že už mají známku ze všech předmětů, protože když, my deváťáci, jsme byli malí, tak jsme měli vždy jen jednu velkou známku.

Texty k fotografiím napsaly Lucka Horáková a Verča Knobová z 9.A

Tělocvična

The requested album cannot be loaded at this time. Generic Facebook error.

Třídy

The requested album cannot be loaded at this time. Generic Facebook error.

Soutěže

The requested album cannot be loaded at this time. Generic Facebook error.

Momentky

The requested album cannot be loaded at this time. Generic Facebook error.

Oběd

The requested album cannot be loaded at this time. Generic Facebook error.