31. 1. 2011


Školní rok je už zase ve své polovině. Čekání na zhodnocení naší pětiměsíční práce jsme si, jako již tradičně, zkrátili nejprve ve školní tělocvičně, kde jsme si zahráli na lentilky. Ale lentilky připomíná jen společná fotografie. Ale jinak se nám děti změnily na sluníčka, myšičky, srdíčka, Barbiny, kosy a jiné podobné potvůrky.

A pak se družstva složená z dětí od páté do deváté třídy vydala po jednotlivých stanovištích, kde na ně čekala spousta hádanek z různých oblastí života. Nejúspěšnější byly nakonec naš milé „Bábovky“. Ostatní žáci si zasportovali při fotbálku a přehazované

A pak už jen to vysvědčení 🙂

Tělocvična

The requested album cannot be loaded at this time. Generic Facebook error.

Třídy

The requested album cannot be loaded at this time. Generic Facebook error.

Soutěže

The requested album cannot be loaded at this time. Generic Facebook error.

Momentky

The requested album cannot be loaded at this time. Generic Facebook error.