31. ledna 2013


Den pololetního zúčtování je na naší škole již několik let spojen s barvami a převleky dětí i dospělých.

I když v krabičkách lentilek najdeme jen sedm barev, naše třídy jsou daleko barevnější. Letos jsme si povšimli, že jednotlivým třídám nestačí jen to, aby se sladily do jedné barvy. Stále častěji volí žáci nápadité převleky, stylové doplňky a vtipné masky.

Po úvodním focení v tělocvičně se vytvořila družstva, která soutěžila v nápaditých disciplínách, a to nejen o lentilky. Právě zde se ukázalo, že se spolu různobarevná družstva menších i větších žáků domluví a dokážou spolupracovat.

Velmi se osvědčili také pomocníci z řad deváťáků, kteří po boku pedagogického sboru dohlíželi na soutěžení v duchu fair play.

Věříme, že právě Lentilkový den přičaruje úsměv na tváři i těm, kteří si domů na vysvědčení neodnášejí pouze samé jedničky.

Tělocvična

The requested album cannot be loaded at this time. Generic Facebook error.

Třídy

The requested album cannot be loaded at this time. Generic Facebook error.

Soutěže

The requested album cannot be loaded at this time. Generic Facebook error.