Vážení rodiče, prarodiče a přátelé naší školy,

v tomto školním roce jsme se rozhodli vstoupit do projektu ,, Adoptuj panenku a zachráníš dítě“, který probíhá pod záštitou organizace UNICEF. Prostřednictvím UNICEF jsme pomáhali dětem jiných zemí již v minulých dvou letech, a protože je nám způsob její pomoci sympatický, rozhodli jsme se ve spolupráci pokračovat.

Tentokrát jsme zvolili projekt, který na jedné straně zachraňuje životy dětí a na straně druhé umožňuje rodinám našich dětí při výrobě panenek strávit společně pěkné chvíle a radovat se z povedeného výrobku.

Rozhodnete-li se pomoci, bude vám na vyžádání poskytnut střih na panenku se všemi potřebnými informacemi. Zhotovené panenky budou opatřeny rodným listem a v rámci Dne otevřených dveří 9.12.2013 nabídnuty k adopci. Cena panenky je organizací UNICEF stanovena na 600 Kč, což je částka, která umožňuje očkování jednoho dítěte proti šesti smrtelným chorobám.

Adoptovat panenku mohou rovněž třídní kolektivy, jednotlivé rodiny či přátelé naší školy.

Fotografie všech panenek budou i s rodným listem uveřejněny na stránkách školy, případně také s jejich adoptivními rodiči.

Jedna panenka = jeden lidský život.

[justified_image_grid facebook_id=413339655541957 facebook_album=416026205273302 limit=70]