Soutěže ve školním roce 2019/2020

Soutěže, kterých se můžete v průběhu roku zúčastnit

Matematická olympiáda, Fyzikální olympiáda. Chemická olympiáda, Biologická olympiáda, Soutěž v anglickém jazyce, Soutěž v německém jazyce, Dějepisná olympiáda, Zeměpisná olympiáda, Pythagoriáda, Olympiáda v českém jazyce, Matematický Klokan, Přírodovědný Klokan, Pangea, sportovní soutěže týmové i jednotlivců, umělecké soutěže a další soutěže, které jsou v průběhu roku vypisované.

Biologická olympiáda

webové stránky soutěže

Genius Logicus, Genius Matematicus, Master of Sudoku

Mezinárodní soutěž v řešení logických hádanek pro děti. Více informací naleznete na adrese geniuslogicus.eu/cz/.
Přihlášku a poplatek odevzdejte do 11. 10. 2015 Evě Holé.

Výsledky soutěží ve školním roce 2018/2019 – naši nejúspěšnější

Vzdělávací soutěže:

  • Zuzana Kernerová (5.B) – matematické soutěže
  • Kateřina Pokorná (6.C) – Pythagoriáda
  • Marc Serban (6.C) – Matematická olympiáda a Pythagoriáda, Národní testování SCIO
  • Jan Josef (7.B) – Zeměpisná olympiáda
  • Kateřina Hekelová (8.B) – Konverzační soutěž v NJ a dalších soutěžích
  • Anna Markéta Podhorská (6.B) – Národní testování SCIO
  • Jan Kovanda (8.A) – olympiády
  • Tomáš Pelant (8.A) – olympiády
  • Jan Čech (9.A) – Národní testování SCIO

Umělecké soutěže:

  • Johanka Brachtlová (5.C) – výtvarná soutěž
  • Michal Janda (8.B) – recitační soutěž
  • Julianna Berecová (9.A) – Antifetfest
  • Kateřina Cvrčková (9.A) – Antifetfest
  • Marie Hrušková (9.A) – Antifetfest
  • Eliška Jandáková (9.A) – Antifetfest
  • Vojtěch Mokrý (9.A) – Antifetfest

Sportovní soutěže:

  • Natálie Nováková (9.B) – 1. místo obvodním kole Poháru rozhlasu, 1. a 2. místo v obvodním kole Odznaku všestrannosti v kategorii jednotlivců, 3. místo v obvodním kole stolního tenisu
  • Jakub Komínek (9.A) – 1. místo obvodním kole Poháru rozhlasu, 2. místo v obvodním kole florbalu, 3. místo  v obvodním kole basketbalu
  • Roman Kopotiyenko (7.B) – 2. místo v obvodním kole florbalu, 3. místo obvodním kole Malé kopané, 3. místo v obvodním kole Odznaku všestrannosti v kategorii družstev
  • Veronika Charvátová (8.B) – 1. místo obvodním kole Poháru rozhlasu, 3. místo v obvodním kole Odznaku všestrannosti v kategorii jednotlivců, 3. místo v obvodním kole stolního tenisu
  • Adéla Husáková (8.B) – 1. místo obvodním kole Poháru rozhlasu, 3. místo v obvodním kole Odznaku všestrannosti v kategorii družstev
  • Antonín Šlosar (7.A) – 2. místo v obvodním kole florbalu, 3. místo obvodním kole Malé kopané
  • Hugo Boch (8.C) – 1. místo obvodním kole Poháru rozhlasu, 3. místo  v obvodním kole basketbalu
  • Jakub Brejcha (8.C) – 2. místo v obvodním kole florbalu, 3. místo obvodním kole Malé kopané
  • Kryštof Nízký (9.A) – 1. místo obvodním kole Poháru rozhlasu, 3. místo  v obvodním kole basketbalu
  • Lukáš Havrland (8.C) – 3. místo  v obvodním kole basketbalu, 3. místo obvodním kole Malé kopané
  • Matyáš Veber (7.A) – 2. místo v obvodním kole florbalu, 3. místo obvodním kole Malé kopané
  • Max Šrámek (7.B) – 2. místo v obvodním kole florbalu, 3. místo v obvodním kole Odznaku všestrannosti v kategorii družstev
  • Milan Soukup (9.B) – 1. místo obvodním kole Poháru rozhlasu, 2. místo v obvodním kole florbalu
  • Šimon Mestek (8.B) – 2. místo v obvodním kole florbalu, 3. místo obvodním kole Malé kopané
  • Štěpán Šufliarský (8.A) – 3. místo  v obvodním kole basketbalu, 3. místo obvodním kole Malé kopané
  • Tomáš Mamica (8.C) – 1. místo v obvodním kole Odznaku všestrannosti v kategorii jednotlivců, 3. místo v obvodním kole Odznaku všestrannosti v kategorii družstev
  • Vít Moravec (9.A) – 2. místo v obvodním kole florbalu, 3. místo  v obvodním kole basketbalu
  • Vojtěch Mokrý (9.A) – 2. místo v obvodním kole florbalu, 3. místo  v obvodním kole basketbalu
  • Jan Georgián (6.B) – 2. místo v obvodním kole florbalu, 3. místo obvodním kole Malé kopané
  • Jiří Šubrt (9.B) – 1. místo obvodním kole Poháru rozhlasu, 2. místo v obvodním kole florbalu
  • Anastacia Šabatová (7.B) – 3. místo v obvodním kole Odznaku všestrannosti v kategorii družstev
  • Anna Donátová (9.A) – 1. místo obvodním kole Poháru rozhlasu
  • Anna Hejhalová (9.A) – 1. místo obvodním kole Poháru rozhlasu
  • Anna Mária Krajčovičová (7.B) – 3. místo v obvodním kole Odznaku všestrannosti v kategorii družstev
  • Dalibor Slezák (4.A) – 1. místo v obvodním kole McDonalďs Cupu
  • David Holuša (7.B) – 2. místo v obvodním kole florbalu
  • David Lžičař (9.B) – 2. místo v obvodním kole florbalu
  • Denisa Čermáková (7.B) – 3. místo v obvodním kole Odznaku všestrannosti v kategorii družstev
  • Ella Klampflová (8.C) – 1. místo obvodním kole Poháru rozhlasu
  • Filip Kučera (5.C) – 1. místo v obvodním kole McDonalďs Cupu
  • František Nízký (7.A) – 3. místo obvodním kole Malé kopané
  • Jan Čech (8.B) – 3. místo  v obvodním kole basketbalu
  • Jan Knotek (4.A) – 1. místo v obvodním kole McDonalďs Cupu
  • Karel Sláma (4.B) – 1. místo v obvodním kole McDonalďs Cupu
  • Karolína Štěpánková (9.B) – 3. místo v obvodním kole stolního tenisu
  • Kateřina Dlabačová (9.A) – 1. místo obvodním kole Poháru rozhlasu
  • Lukáš Herian (5.B) – 1. místo v obvodním kole McDonalďs Cupu
  • Magdalena Juklová (9.B) – 1. místo obvodním kole Poháru rozhlasu
  • Marek Bříšťela (5.A) – 1. místo v obvodním kole McDonalďs Cupu
  • Marek Kysel (9.B) ­- 2. místo v obvodním kole florbalu
  • Marie Doskočilová (9.B) – 1. místo obvodním kole Poháru rozhlasu
  • Matěj Březina (9.B) – 2. místo v obvodním kole florbalu
  • Matěj Kůstka (8.C) – 3. místo obvodním kole Malé kopané
  • Matěj Svatoš (5.C) – 1. místo v obvodním kole McDonalďs Cupu
  • Matyáš Knotek (4.A) – 1. místo v obvodním kole McDonalďs Cupu
  • Michal Janda (8.B) – 1. místo obvodním kole Poháru rozhlasu
  • Radek Sedlák (5.C) – 1. místo v obvodním kole McDonalďs Cupu
  • Robert Navrátil (9.B) – 1. místo obvodním kole Poháru rozhlasu
  • Samuel Krajčovič (7.B) – 2. místo v obvodním kole florbalu
  • Sebastian Janíček (6.C) – 3. místo v obvodním kole Odznaku všestrannosti v kategorii družstev
  • Simona Krupová (8.A) – 1. místo obvodním kole Poháru rozhlasu
  • Šimon Dadek (8.A) – 2. místo v obvodním kole florbalu
  • Šimon Novák (8.A) – 2. místo v obvodním kole florbalu
  • Tomáš Hamara (9.A) – 1. místo obvodním kole Poháru rozhlasu
  • Tomáš Řehák (9.B) – 1. místo obvodním kole Poháru rozhlasu
  • Vítězslav Hruška (6.A) – 2. místo v obvodním kole florbalu

Galerie