9.-17. 6. 2007

S cestovní kanceláří Adventura jsme se vydali do městečka Palavas-les-Flots. Kromě koupání v mírně rozvlněném moři a v bazénu v kempu jsme také nacestovali spoustu kilometrů po nádherné Provence. Navštívili jsme bývalý lom u městečka les Baux s vizuální produkcí v letošním roce zaměřenou na Benátky, hrad přímo ve městě s nádherným výhledem na Alpičky, blázinec ve městečku St Rémy, kde Vincent van Gogh strávil poslední část života, krápníkovou jeskyni Grotte des Demoiselles, prošli jsme se krásným kaňonem říčky Hérault až k mostu Punt du Diable, 3 hodiny jsme strávili v papežském městě Avignon, splavili se 8 km po řece Gardon až za most Pont du Gard, prošli se po ornitologické rezervaci v narodním parku Camargue, zastihli běh býků v Stes Maries-de-la-Mer, ochutnali písečné víno ve vinném sklípku, navštívili denní i noční Palavas, obdivovali množství historických památek ve městě Arles, vystoupili u mostu, který maloval V. van Gogh a místní dopravou se vydali do blízkého města Montpellier.

[justified_image_grid facebook_id=413339655541957 facebook_album=414798298729426 limit=950]