21. – 23. 10. 2009

    Ze zápisků osmáků:

  • Program:21.10.2009- Odjezd z Černého Mostu. Byl sraz v 9:00 a autobus odjížděl až v 10:30. Naskládali jsme kufry na velkou hromadu a už jsme se stmelovali a hráli hry. V 10:00 jsme se už pomalu přibližovali k nástupišti,všichni si nakoupili sladkosti a hurá do Horního Maršova. Cesta byla dlouhá 3 hodiny, ale nějak jsme to přečkali a těšili se do chaty. Když jsme přijeli na místo, všichni se začali koulovat a byli sťastní, že je tam asi metr sněhu. Došli jsme si na toalety,baťohy na záda a hurá na chatu. Šli jsme a šli asi 2 kilometry až jsme došli na místo. Všichni si říkali co je to za podivnou budovu? Na pohled to vypadalo divně,ale pak jsme vešli dovnitř a bylo to jiné než jsme mysleli. Trochu jsme se hádali o pokoje,kluci byli v 1.patře a holky v 2.patře.
  • 22.1.2009 – Tento den byl asi nejlepší z kurzu. Nasnídali jsme se a šli na kopec. Tam jsme se rozdělili do týmů a stavěli koryto na bobování v pytlích. Odpoledne jsme dělali svoje erby. Večer-levitace!!!
  • 23.10.2009 – Den odjezdu. Dopoledne jsme ještě šli na nějaký vršek kopce a hráli například eskymácký baseball. Odpoledne už jsme jeli za rodičema domů zase opět 3 hodiny. Bylo to nakonec skvělé.
  • Byli jsme na Odysseje, která se konala na horách v Krkonoších. Vyjeli jsme z Černého mostu asi v 10:30. Cesta, která byla celkem nudná trvala 3,5 hodiny. Po příjezdu do Horního Maršova jsme byli udiveni sněhem, kterého ta nebylo zrovna málo… Poté jsme šli s našimi lektory Ivou a Vítkem 3 kilometrovou cestou směrem k chatě Krakonoš. Vybalili jsme si a šli si dát svačinu. Poté jsme začali hrát hry, které nás měly stmelovat, avšak měli jsme málo času. Po celkem dobré večeři jsme měli večerní program, který jsme zakončili přáním vysloveným do svíčky. Potom v půl jedenácté jsme šli „do hajan“. Druhý den jsme šli jezdit na sníh do přilehlé stráně. Bylo to naprosto úžasné. Sice mokří, ale s pěknými vzpomínkami jsme odcházeli do chaty. Odpoledne jsme šli hrát do lesa hry, které byly zajímavé především svým charakterem „dáme se dohromady“. Večer následovaly hry například „virtuální levitace“. Ta levitace byla úplně nejlepší, když Vás zvedá tolik lidí, tolik kamarádů… =D
  • Moc se mi tam líbilo a nejlepší bylo, že už nejsme tak rozhádaná třída, jako tím bylo od 6. třídy… I když už jsem tam byl, tak bych tam jel ještě jednou…

[justified_image_grid facebook_id=413339655541957 facebook_album=415153962027193 limit=400]