11. září 2014

Abychom začali s tréninkem našich mozků co nejdříve a abychom se co nejlépe připravili na školní rok, vypravili jsme se ve čtvrtek 11. 9. 2014 na Karlovo náměstí, kde v Novoměstské radnici probíhal 20. ročník výstavy Hry a hlavolamy.

Nejprve jsme se na nádvoří shlédli ochutnávku science show v podání iQLANDIA Liberec. Možná, že se s některými z pokusů setkáme na hodinách fyziky.

Poté jsme se vnořili do podzemí, kde jsme mezi krásnými klenbami potrápili vlastní mozkové závity a vyzkoušeli svou zručnost. Někteří zdolali ježka v kleci, další proháněli ocelovou kuličku 3-D labyrintem v průhledné plastové kouli, potrápil nás také mistr Rubik se svými kostkami.

Ve velkém sále jsme si pak pod vedením herních instruktorů vyzkoušeli mnohé deskové hry.

The requested album cannot be loaded at this time. Generic Facebook error.