20. 2. 2018

V odpoledních hodinách v úterý 20. 2. 2018 zněla školou poezie. Po chodbách se ploužily mátožné postavy, které si tiše přeříkávaly text. Další jedinci nervózně podupávali nohou a poměrně vyděšeně se rozhlíželi po davech spolužáků, kteří si hledali místo k sezení.

Stačilo však vklouznout do třídy 22 po chvíli a nastala změna. Diváci se utišili, recitátoři se nadechli
– a mohli postupně předstoupit před poroty. Ano, i letos kromě vyučujících českého jazyka hodnotili také zástupci žáků.

Všem účastníkům můžeme směle poděkovat za báječné zážitky. Všichni přednášející odvedli výkony takřka profesionální. A jak vše nakonec dopadlo?

kategorie 6. – 7. ročník

1. Michal Janda (7. B)
  2. Jessika Marina Bažantová (7. C)
  3. Adam Povýšil (6. B)

kategorie 8. – 9. ročník

1. Klára Eisenhamerová (8. B)
  2. Dominika Kolenčíková (8. B)
  3. Kryštof Nízký (8. A)

ocenění žákovské poroty

Michal Janda a Klára Eisenhamerová

Zároveň vám můžeme prozradit, že Michal Janda a Jessika Marina Bažantová uspěli i v obvodním kole a postupují do krajského kola.

Blahopřejeme oběma a budeme jim držet palce, aby se jim dařilo i nadále!

[justified_image_grid]