23.1.2017

Název interaktivní výstavy připravované na Chvalském zámku se nám stal inspirací pro ,,strašidelnou“  tvorbu v hodinách Vv. Nejdříve jsme si o strašidlech povídali a během hovoru se řada z nás pochlubila svým domácím nebo školním strašidlem. Potom si každý jedno pěkné strašidlo vymodeloval. Když jich byla plná třída, trošku jsme se polekali, že se nám rozutečou po škole, a začali jsme je chytat pod části plastových lahví. Ty jsme pevně  zalepili a chycená strašidla jsme označili jménem. A protože jsme se našimi strašidly chtěli pochlubit i před žáky jiných tříd, uspořádali jsme v přízemí školy strašidelnou výstavu. Nakonec jsme se rozhodli odnést některá strašidla na Chvalský zámek, aby si je mohly prohlédnout i jiné děti. Tam se ale pořadatelům výstavy o Draculovi tak zalíbila, že se stala součástí upíří výstavy. Když jsme se přišli na výstavu podívat,sklidili jsme za naše strašidla velké poděkování a k tomu jsme dostali sladkou odměnu.

Příjemně naladěni jsme si ještě pořádně zařádili v zámeckém sklepení!

[justified_image_grid]