21.6.2017

Dnes proběhl již čtvrtý ročník akce SeberTO! Žáci naší školy ve spolupráci se strážníky Městské policie vytvoří hlídky a oslovují majitele psů, jestli po svých miláčcích uklízejí. Páníčkům dávají letáčky, psům pamlsky a povídají si s nimi o tom, jak je důležité po psech uklízet. Akce mívá velmi pozitivní ohlas. Letos bylo opravdu horko, tak policisté chtěli dětem koupit pití a nějaké sladkosti. Ale ouha! Celý život dětem vtloukáme do hlavy, že si nemají od cizích lidí brát žádné sladkosti a už vůbec k nim nemají nastupovat do auta! Jaké bylo překvapení strážníků, že děti padající vedrem odmítaly i zakoupenou vodu….a hlídka, která chtěla dojet na vzdálenější stanoviště policejním autem, také málem nepořídila…Inu, co se v mládí naučíš…..

DSCN0117DSCN0142DSCN0148