12. 12. 2011


Každý, kdo se chtěl někdy podívat, jak probíhá výuka na naší škole a co zajímavého se u nás odehrává, dostal opět po roce příležitost. Během dopoledne mohl kdokoli vstoupit do kterékoliv třídy.

Největší zájem byl již tradičně o výuku v 1. a 2. třídě, ale několik rodičů našlo odvahu a vstoupilo do vyučovacích hodin ve vyšších třídách. Většinou dostali i šanci se do dění ve třídě zapojit – napsali si diktát, odpověděli na záludnou otázku nebo zkusili najít odpověď v textu. Odpoledne se pak rodiče, příbuzní, ale i ostatní návštěvníci přišli podívat na zpívající děti a na děti hrající divadlo. Letos nám děti představily osobnosti českého národního obrození a další postavy z naší historie. Vše pak doprovodily hrou na hudební nástroje. K obdivovaným činnostem patřilo také zdobení perníčků větších dětí.

Vždycky znovu nás překvapí, jak šikovné děti ve škole máme. A děkujeme také všem paní učitelkám, které děti povzbuzují a poskytují jim prostor při různých aktivitách.

[justified_image_grid facebook_id=413339655541957 facebook_album=415685178640738 limit=60]