27. 4. 2011

Dne 27.4.2011 se ve školní družině konalo divadelní představení pro veřejnost. Divadelní soubor nebyl ledajaký. Byly to naše děti z divadelního kroužku, které hrály pod vedením vychovatelky Evy Wehrbergerové.

Děti vystoupily s pohádkou Popelka. Obsazení herců si můžete přečíst na letáčku na níže uvedených fotografiích.

Představení shlédly děti všech oddělení naší školní družiny. Také se přišli podívat někteří rodiče, kteří svou účastí udělali radost svým dětem i vychovatelkám. Rodičům velmi děkujeme za spolupráci a za krásné kostýmy, které svým dětem připravili.

Dále tento divadelní soubor vystoupil ve středu 11.5.2011 pro členy ZO seniorů v sokolovně ve Chvalkovické ulici. Bylo krásné pozorovat rozzářené oči seniorů při pohledu na malé děti. Za vystoupení děti dostaly sladkou odměnu, na které si moc pochutnaly.