29. ledna 2015


Tento den má u nás ve škole již dlouholetou tradici. Koná se každý rok v den předání pololetního vysvědčení. Vše spočívá především v tom, že se žáci jedné třídy obléknou do vylosované barvy, která je shodná s barvou Ekokodexu. Některé třídy k vylosované barvě vymyslí masku či převlek. Třeba letos v tělocvičně, kde se fotila celá škola, jste mohli potkat třídu 5. B v barvě oranžové, převlečenou za pracovníky pražských služeb. Dále jste mohli potkat hnědě krabice, bílé doktory, žlutá sluníčka. Po vyfocení následují soutěže. Žáci jsou rozděleni do družstev, jejich ž názvy jsou samé sladkosti, např. bebečka, lentilky nebo dortíčky. Děti procházejí školou po jednotlivých stanovištích a plní různé úkoly, staví věž z karet, tančí na podložkách, řeší různé kvízy. Po ukončení soutěží se rozdá vysvědčení. Tento den si všichni moc užíváme a mnozí na něj dlouho vzpomínají.

[justified_image_grid facebook_id=413339655541957 facebook_album=416191278590128 limit=80]