31.1.2017

8.A si svůj Lentilkový den opravdu užila. Díky Markovi jsme měli všichni stejná krásně červená trička. Holky měly různé nápady, rozhodovalo se mezi kečupy a Coca Colou. Rajčata prohrála, vyráběly se nápisy Coca Cola a papírové plechovky. Sam přinesl spraye, Maruška vytiskla šablonu a Růženka s Adélkou K. řádily. Kromě pěkně vyvedených nápisů ulpěla barva na několika lavicích, umyvadle a kalhotách a tričkách naší obětavé dvojice. Ostatní pilně obtahovali, všichni spolupracovali, bylo to fajn. Díky tričkům navíc jsme vyřešili i ztrátu Maxova kousku.

V úterý jsme pak vyrazili do tělocvičny reprezentovat naši třídu a moc doufáme, že jsme se líbili. Vysvědčení byla různá, a tak jsme si slíbili, že příští pololetí nenecháme nic náhodě a budeme se snažit. Tak tedy, jdeme na to !DSCN0078 DSCN0093 DSCN0102 DSCN0103 DSCN0115 DSCN0128 DSCN0129