26. 6. 2009

Tak dlouho očekávaný okamžik přišel! Konec školního roku a s ním prázdninový čas!

Pro většinu dětí je to jen jeden den z mnoha, ale pro naše deváťáky to byl den výjimečný.

Naposledy vešli do školní budovy, naposledy usedli do svých lavic, naposledy se sešli jako jedna třída.

Na naší škole je pěknou tradicí loučení devátých tříd na školních schodech. I letos tomu nebylo jinak. Všechny tři deváté třídy měly připravenu do detailů promyšlenou závěrečnou řeč, ve které se rozloučily s učiteli a mladšími spolužáky. Zazněly hlášky a průpovídky učitelů, se kterými se vídaly v rámci jednotlivých předmětů . Poté zazpívaly speciálně vybrané písničky, u kterých mnohým ukápla slzička (a nejenom deváťákům).

Poté, co se rozloučily s třídními učitelkami, zaslzely nad posledním vysvědčením, vydaly se naše (dnes již bývalé ) deváté třídy vstříc novým zážitkům na středních školách.

Tak, milí deváťáci, mnoho štěstí !!!

[justified_image_grid facebook_id=413339655541957 facebook_album=415142968694959 limit=80]