Třída 9.B má své prvňáčky ! Tahle skvělá tradice se nám moc líbí. Hned 10.9. jsme se seznámili a vlastně zamilovali. Ukázali jsme našim malým kamarádům školu, sestavili společně obrázek zvířátka, povídali jsme si a tak trochu hráli.

22.10. byla naše společná akce báječná. Paní učitelka Burešová připravila Malé tandemy a my jsme prvňáčky uváděli do světa fyziky. Vždyť fyzika je všechno kolem nás ! Ale tuhle akci zdokumentovala paní učitelka,  je všem známá.

V ůterý 26.11. jsme byli důležití. Uváděli jsme naše děti do světa čtení. Už znají písmenka, a tak dostali svoji první učebnici  – slabikář. Napsali jsme jim věnování a každý malou básničku. Michal zkušeně popřál dětem , ať si užijí dobrodružství čtení a ať je písmenka baví. Bára přečetla jednu popletenou pohádku. Společně jsme si četli a prohlíželi nové slabikáře.  Podívejte se s námi na fotografie, jak nám všem září oči.

Těšíme se na další společné akce.

[justified_image_grid]