Letošní podzim byl velmi teplý. Listům se dolů ze stromů vůbec nechtělo. Ale nakonec přece jen začaly listy opadávat a my jsme se vypravili za hledáním potřebných přírodnin na podzimní tvoření. Listů bylo všude dost v různých barvách, nasbírali jsme i spoustu šišek, kaštanů i žaludů. Některé děti donesly i šípek a kukuřici – tedy dost materiálu na lesní skřítky, podzimníčky, ozdobné růže z listů a jiné dekorace. Také jsme si říkali, jak se chystá příroda a zvířátka na zimu a jak některým zvířátkům mohou lidé pomoci zimu přečkat.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA