V tomto školním roce jsme s radostí obnovili tradici soutěže v recitaci. Dne 28.2.2023 proběhlo školní kolo. V kategorii 6.a 7. ročníku zvítězil Petr Sadil, žák 7.B. Druhé místo obsadila Nela Nahodilová rovněž ze 7.B. Na 3.místě se umístili dva žáci: Matěj Molt ze 6.A a Filip Vondráček ze 6.B.  V kategorii 8. a 9. ročníku se stala vítězkou Kristýna Novotná z 8.B, druhé místo obsadil Aleš Neděla z 8.C a 3.místo Jan Hlavica z 9.C.  Do obvodního kola postoupili  první dva žáci z každé kategorie. Velmi nás potěšilo, že v obvodním kole zvítězil Petr Sadil a postupuje tedy do krajského kola. Hned za ním se umístila Nela Nahodilová. Všem soutěžícím děkujeme za odvahu, vítězům blahopřejeme a Petru Sadilovi držíme do krajského kola palce!

[justified_image_grid]