Ve středu 19.6. proběhlo celopražské kolo soutěže Antifetfest, kterého se zúčastnili žáci 9.a s filmem Nezačínej. Tento film vznikl v rámci hodin chemie, takže velký dík patří paní učitelce Hložkové za podnět k natočení tohoto desetiminutového videa.Celkem bylo promítnuto  15 filmů, které vytvořili žáci základních a středních škol z různých  městských částí.Naši Ratiborci svůj film představili až jako poslední . Byly to nervy, protože hlavní tvůrce, Kryštof musel odejít na schůzku do své nové školy. Ale vše se stihlo, Kryštof na podiu film představil a pak už pádil na tramvaj. Škoda jen , že nebyl u toho, když  bylo vyhlášeno, že film Nezačínej Ratiborců z 9.A  obsadil 1. místo . Ještěže máme mobilní telefony, takže tuhle skvělou informaci se dozvěděl v podstatě ihned po vyhlášení.

Milá 9.A   díky za hezký zážitek, moc Vám blahopřejeme a držíme palce v celorepublikovém kole, kam váš snímek postoupil.

Takže Ratiborci – jste borci!!