15.2.2017

Také tento rok jsme se na  zahájení školního kola v recitaci velmi těšili. Soutěžící do poslední chvilky dopilovávali vybrané kusy, diváci si zabírali nejvýhodnější místa a my, paní učitelky a členky poroty, jsme dopředu přály všem přednášejícím, aby se jim jejich vystoupení opravdu povedlo.

Tradičně byla učitelská porota doplněna o porotu žákovskou, která skýtala soutěžícím možnost dalšího ocenění jejich vystoupení.

Soutěžilo se ve dvou kategoriích: 6. a 7.ročník, 8. a 9. ročník. Rozhodování poroty nebylo vždy snadné, ale nakonec byli vybráni nejúspěšnější recitátoři, někteří s postupem do obvodního kola, které se bude konat 23.2.2017. Přejeme hodně štěstí!

Umístění soutěžících:

6. a 7. ročník – 1.místo   Jessika Bažantová, 2.místo   Michal Janda,  3. místo   Magdalena Juklová, Natálie Šlosarová

8. a 9. ročník – 1.místo  Eliška Janouchová, 2.místo Lucie Zahradníčková, 3.místo Natálie Vosmíková

[justified_image_grid]