Začátkem tohoto školního roku se naše škola zapojila do projektu Recyklohraní. Již několikátým rokem tento projekt pořádají neziskové společnosti ASEKOL, ECOBAT a EKO-KOM, které zajišťují sběr a recyklaci vysloužilých elektrozařízení, baterií a obalů. Sběr baterií již na škole probíhá, a tak jsme se rozhodli, že k tomu ještě přidáme možnost sběru starých elektrospotřebičů. Ve vstupní hale velké budovy je umístěna červená popelnice, do které patří vysloužilé telefony, mp3, kalkulačky, klávesnice a podobné nepotřebné spotřebiče. Za nasbírané množství baterií a elektroodpadu budeme získávat body do soutěže, ve které máme možnost získat zajímavé ceny. A tak nakonec prosba:

Milí rodiče, i Vy se můžete s námi do Recyklohraní zapojit. Máte-li doma vybité baterie či vysloužilé drobné elektrospotřebiče, věnujte je svým dětem. Zajistíte tak jejich recyklaci a svým dětem pomůžete získat body na nákup odměn.