27. března 2014


Ve čtvrtek 27. března se na naší škole uskutečnil tzv. seminář dobré praxe škol zapojených do mezinárodního programu Ekoškola, které koordinuje v ČR sdružení Tereza. Tohoto semináře se účastnili zástupci škol z celé České republiky, a to vždy koordinátor Ekoškoly a 2 zástupci Ekotýmu. Tématem setkání bylo nejenom zhodnocení plánu činností, ale především výměna zkušeností jednotlivých koordinátorů. Celé dopoledne proběhlo ve velmi příjemné atmosféře. Nejprve děti pracovaly samostatně, poté si i se svými učiteli vyzkoušely nové hry. Po výborném obědě v naší jídelně proběhlo zhodnocení setkání a všichni účastníci si prohlédli prostory celé naší školy.

Pro naši školu byla velmi potěšující zpráva, že slavnostní předání mezinárodního titulu Ekoškola proběhne 19. června ve Valdštejnském sále Senátu Parlamentu České republiky. Všichni už se moc těšíme!

[justified_image_grid facebook_id=413339655541957 facebook_album=420101914865731]