20.5.2017

Naše třída 3.B se vrátila ze školy v přírodě v Jívce u Trutnova. Počasí nám docela přálo, bylo teplo, ale pláštěnky jsme občas vytáhnout museli. Pobytem nás provázela hra Jumanji. Děti každý den plnily nové úkoly a nakonec vítězné družstvo získalo dostatečné množství bodů, takže nás hra „nevcucla“ a mohli jsme se vrátit domů…Během týdne jsme navštívili farmu, kde chovají 14 bizonů a 30 koní, jezdili jsme na koních ve Westernovém městečku, v dole Bohumír jsme 400m chodili pod zemí jen s čelovkou….Také jsme prošli Adršpašské skály, navštívili klášter Broumov, kde nás prováděl sám Lotrando a pohladili jsme si spoustu zvířat na farmě Wenet. Každý den jsme hráli fotbal, ping-pong nebo si stavěli hráze na potoce a paní učitelky nám trpělivě praly zablácené tepláky. Pobyt se nám moc líbil a příští rok pojedeme zas!!!!

DSCN9879DSCN9881