30. 10. 2012


30. říjen 2012 byl Dnem otevřených dveří pro pedagogy z Prahy a ze Středočeského kraje. Už popáté jsme u nás pořádali s firmou AV Media krajskou odbornou konferenci o podpoře interaktivní výuky – SMART klub. Akce se zúčastnilo 130 pedagogů, které zajímají současné trendy našeho školství. Na zahájení konference a na dopoledních náslechových hodinách byli přítomni za našeho zřizovatele, MČ Praha 20, paní starostka Hana Moravcová, pan místostarosta Tomáš Kádner, radní pro školství Mgr. Alena Štrobová a vedoucí OSVŠ Ing. Monika Brzkovská.

Ukázkové hodiny s interaktivní výukou a inovativními vyučovacími metodami předvedly ve třídách I. a II. stupně paní učitelky Monika Cibochová, Martina Filípková, Zuzana Francová, Radomíra Hubálková, Martina Josefová, Zdena Nekorancová, Dana Svatošová, Petra Žáková.

Náročný den měly paní učitelky, které dopoledne „interaktivně vyučovaly“a odpoledne vedly workshopy o moderních technologiích, nových postupech a stylech – paní zástupkyně Eva Holá, paní učitelky Galina Blažková, Hana Burešová, Jana Jeřábková, Alena Šefčíková. Všem účastníkům mohly tak předat praktické zkušenosti, rady a příklady využití techniky ve výuce.

[justified_image_grid facebook_id=413339655541957 facebook_album=415731595302763 limit=30]