16. – 23. 1. 2011


Jednu lednovou neděli se naše třída IV.B sešla před školou. Netáhli jsme učebnice, ale lyže, boby a obrovské kufry. Jeli jsme totiž do Jizerských hor na lyžařský výcvik! V Praze tou dobou sníh úplně roztál, ale na horách ho bylo dost. Hned v pondělí jsme ukázali, co umíme a pančelka nás nemilosrdně rozdělila do družstev. Celý týden jsme dováděli na sjezdovce a v pátek už „velký vlek“ zvládl každý. Však jsme jeli i super obří slalom! Nejhezčí byl ale „kritický den“, kdy jsme jeli na výlet do Babylonu v Liberci. Vyřádili jsme se v aquaparku, lunaparku i IQ parku….Ani po večerech jsme se nenudili. Šli jsme na bowling, na noční bojovku nebo měli disko. Byl to náročný týden, ale naštěstí se nikomu nic nestalo. Jen paní učitelka byla celý další týden nemocná. Asi nenosila šálu….

[justified_image_grid facebook_id=413339655541957 facebook_album=415618795314043]