Dne 22.2.2024 se konalo školní kolo v recitaci. Soutěžící žáci a žákyně si připravili nejenom básně, ale i prozaické texty. Tak jako každý rok jsme se společně s diváky z řad jejich spolužáků těšili na nevšední zážitek. A nebyli jsme zklamaní! Všichni se velice snažili a byli báječně připraveni. V hodnocení pomáhala paní učitelkám žákovská porota, která udělovala čestná uznání za divácké sympatie a dokonalost provedení z pohledu žáků. Paní učitelky oceňovaly nejenom umělecký dojem, ale také dokonalé zvládnutí textu. Podívat se na nás přišla rovněž paní ředitelka, která byla z vystoupení jednotlivých recitátorů nadšená. První tři žáci v každé kategorii postupují do obvodního kola. Všichni jim budeme držet palce, aby se jim reprezentace naší školy opravdu povedla.