3.5.2017

Ve středu 3.5. jsme uspořádali v přízemí školy soutěžní výstavu HŘIŠŤ. Své týmové práce zde vystavovali žáci všech 6. tříd. Celkem bylo vytvořeno a žáky od 1. do 5. třídy, které lze v této oblasti považovat za největší odborníky :-), hodnoceno 17 hřišť. Chvílemi byla u vystavených exponátů pořádná tlačenice! Ale zvládli jsme to a po sečtení bodovacích lístečků  na první příčce zazářil tým ze 6.C  K.Jakšová, A.Staňková, M.Kůstka, V.Tesař a J.Brejcha. Druhé místo patří architektům a stavitelům  ze 6.A  J.Kovandovi, T.Pelantovi, O.Hejnicovi, R.Kuchaříkovi, Š.Šufliarskému, O.Knotkovi, a Š. Javorskému a třetí místo obsadil tým rovněž ze 6.A  V.Roba, Š. Novák, E. Tesařová, N. Holubová a A.Pilc.
Nutno ovšem dodat, že všechna ostatní hřiště byla rovněž velmi krásná a nápaditá a všem jejich tvůrcům patří velikánská pochvala!

[justified_image_grid]