únor 2015

Od 23. 2. do 27. 2. 2015 probíhal ve školní družině projektový týden“Týden plný strašidel“. Projektu se zúčastnily všechny třídy naší školní družiny. Pro všechny čarodějnice, zombíky a další strašidla byl připraven bohatý program plný her a zábavy. Celý týden děti vyprávěly o nadpřirozených bytostech, vyráběly a malovaly strašidla, hrály hry se strašidelnou tématikou, např. hru na Krvavé koleno, četly pohádky a příběhy o strašidlech, zpívaly písničky. Promítli jsme si strašidelnou pohádku „Ať žijí duchové“. Také se děti pobavily na strašidelné diskotéce se strašidelnými písničkami. Děti užily i samotných převleků na karnevalu, kdy se pohybovaly pod nějakou maskou. Pan kouzelník Kravata dětem ukázal nemálo kouzel, nad kterými se tajil až dech. Porota se snažila vyhodnotit vítěze ve výtvarné soutěži o nejkrásnější strašidelný obrázek, ale nakonec uznala, že všechny obrázky jsou stejně hezké. Strašidelný týden se dětem líbil a po závěrečné diskotéce jsme ještě společně zatleskali nejlepším strašidlům a vydali se vstříc jarním prázdninám.

[justified_image_grid facebook_id=413339655541957 facebook_album=414470738762182 limit=50]