Holandsko, 24. – 28. 10. 2016

První návštěvu vedení školy absolvovalo v říjnu. Konala se v Holandsku na koordinující škole. V Asperenu se sešli zástupci všech škol, které jsou do projektu zapojeny. Byl to příjemný, i když náročný týden. Navštívili jsme obě holandské školy, na kterých žáci vyzkoušeli první technické boxy. Z dětských tváří se dalo vyčíst nadšení ze samostatné práce a také z drobného výzkumu u některých projektů, kde například zjišťovaly, jak vysokou věž postaví nebo jak daleko doletí vlaštovka. Prohlédli jsme si také Geofort v Asperenu a vědecké centrum Nemo v Amsterdamu, abychom se inspirovali k přípravě nových boxů.

Pokud máte tip na zajímavý technický výrobek, který bychom mohli do našich boxů zařadit, navštivte naše webové stránky: http://teps-erasmusplus.eu/, kde se také můžete o projektu TEPS dozvědět více.