8. září 2014


Dne 8. září 2014 proběhlo na Chvalském zámku tzv. Veřejné fórum. . U kulatých stolů se diskutovalo o problémech, které pálí Horní Počernice. Jeden stůl byl věnovaný zástupcům dětí a mládeže.

Zúčastnili se ho naši zástupci žákovské samosprávy a školního Ekotýmu.

Dále viz část tiskové zprávy MČ Praha 20:

„ …5. Stůl byl určen zástupcům dětí a mládeže do 18 let. Ti přišli připraveni a živě u svého stolu diskutovali a hlasovali, který z navrhovaných problémů je nejdůležitější. Na rozdíl od ostatních stolů, kde návrhy představovali ostatním garanti stolů, mládež si své problémy prezentovala sama. Mladí prezentovali tak dobře, že v konečném hlasování se jejich návrhy na vybudování psího parku-agility, aby psi měli náhubky a bylo více košů se umístilo na 2. místě. Stejně tak řešení problematiky bezdomovců, zejména v parku u Ratibořické školy bylo na 3. místě.“

Moc děkujeme Tereze Prokůpkové, Šárce Zemanové, Ondřeji Brožovi, Jakubu Cézovi a Lukáši Bartošíkovi za skvělou reprezentaci školy.

[justified_image_grid facebook_id=413339655541957 facebook_album=416159028593353]