7. 6. 2016

Opět nás čekal prosluněný den už od samého rána. Po dopoledních hrách jsme si dnes vyjeli do Adršpašských skal, které máme za humny. Provázel nás sympatický průvodce, se kterým byla velká legrace. Už víme, jak se která skála nazývá nebo jaké se tu natáčely pohádky. Viděli jsme velký vodopád, který nám pustil sám Krakonoš. Potom jsme vyšlapali 200 schodů k Jezírku, po kterém jsme se svezli na pramici. Převozník nás sice trochu strašil různými historkami, ale brzy jsme pochopili, že si z nás dělá jen legraci. Cestou k autobusu jsme nakoupili, co se dalo a frčeli jsme na večeři. Po večerní lítačce po zahradě jsme se už jen zvládli umýt, udělat foto v pyžamech pro rodiče a hurá do hajan.  Na zítřek máme od zdravotníka slíbeno chytání lelků. Nikdo z nás neví, co to je, ale už teď se těšíme.DSCN5551 DSCN5541