19.9. – 26.9.2019

Tento rok je už od samého začátku pro některé z nás plný změn a nového sám o sobě. I tak se nám naskytla zkušenost zcela jiného druhu, výměnný pobyt mezi námi a našimi vrstevníky z německého města Brunsbüttel.

Celé to pro nás začalo při při prvním setkání na Hlavním nádraží, odkud jsme jeli do Počernic a následně domů.

Zažili jsme spoustu krásných chvil ve škole, doma i na cestách. Po výstupu k prameni Labe, návštěvě Chvalského zámku, prohlídce naší školy, návštěvě ZOO v Praze a mnoha dalších akcích jsme vše zakončili velkou oslavou. Naši němečtí partneři nám zazpívali německé námořní písně.

Ve čtvrtek ráno jsme se rozloučili opět tam, kde vše začalo, na hlavním nádraží. Společně jsme zažili mnoho příjemných chvil a právě to dobré, co nás spojuje, nám ve vzpomínkách zůstane už napořád.

Moc se těšíme na naši návštěvu v Brunsbüttelu.

Kristýna Nováková, 9.B