Zahradní párty ve školní družině při ZŠ Ratibořická

Ve čtvrtek 24. září proběhla na naší školní zahradě nefalšovaná zahradní párty. Děti si s vychovatelkami ve svých odděleních nachystaly lákavé občerstvení, které pak nabídly ostatním spolužákům a všem pozvaným rodičům i dalším příchozím k ochutnání. Nechyběly ani vlastnoručně připravené nápoje. V altánu byly vystaveny vzorky všech připravených dobrot a každý mohl hlasovat pro svého favorita.

Tato akce vznikla díky novému „Květinovému záhonu našich babiček“, na který nám přispěla MČ Praha 20 účelový neinvestiční příspěvek. Všechny děti i zájemci z řad rodičů si mohli vysadit svojí vlastní rostlinu na trvalkovém záhonu, který byl založen za hlavní budovou školy a zájemci přiložili ruku k dílu i při sestavování mandaly z přírodnin, která měla symbolicky také tvar květiny.

Akce se vydařila i díky nádhernému počasí. Tak ať nám ty kytky pěkně rostou ! 🙂