18. – 20. září 2013


Skončily prázdniny a v lavicích 6. A ve 2. patře ZŠ Ratibořická se sešlo 29 dětí. I když se někteří znali ze svých kmenových tříd na 1. stupni, společné chvíle v nové třídě představovaly pro mnohé spíše velkou neznámou. Proto jsme se ve dnech 18. – 20. září 2013 vydali do Podhradí u Ledče nad Sázavou. Na místě nás již očekávali lektoři Projektu Odyssea o.s. , kteří se nám stali průvodci v následujících dnech.

I když jsme museli chvílemi probíhat mezi kapkami deště, nebránilo nám to v oťukávání, seznamování a budování přátelských vztahů v novém třídním kolektivu. Všichni dostali šanci „táhnout za jeden provaz“ a pevně věříme, že pevná pouta, která jsme navázali, zůstanou pevnými až do devátého ročníku.

The requested album cannot be loaded at this time. Generic Facebook error.