31. března 2017

Dnešní pohádkové nocování nám zpříjemnili hrdinové Čtyřlístku.

Slavní rodáci z Třeskoprsk již v průběhu dne prošli naší školou. Pokud jste je čirou náhodou nepotkali, musíte nám věřit.

Zanechali nám zde hned několik důkazů o své přítomnosti. Myšpulín nám dovolil kouzlit v jeho laboratoři, nejprve jsme však museli vyluštit pár jeho hádanek.

Strašpytel Pinďa potřeboval pomoct s řešením detektivní záhady. Zároveň jsme si vyzkoušeli, jak vypadá slavný Pinďův skok. Pohotový reportér zachytil všechny děti přímo v akci!

Bobík prověřil naši sílu při házení magnetických šipek.

Parádnice Fifinka přezkoumala naši šikovnost v disciplíně Fifinčiny nůžky. Jako správná holka však také potřebovala něco pro okrasu – pomohli jsme jí tedy s navlékáním korálků.

Další disciplíny prověřily naši schopnost spolupracovat, a to nejen při řešení záludných úkolů vyžadujících bouři mozků, ale také naši fyzickou zdatnost.

Pevně věříme, že nám po náročném zápolení zbude alespoň trocha sil na noční čtení – možná právě Čtyřlístku.

[justified_image_grid facebook_id=413339655541957 facebook_album=625378724338048 limit=300]