Na úterý 18.6. jsme se opravdu moc těšili. Pro naše malé předškoláčky jsme připravili dopolední sportování v parku před školou. Naším cílem nebylo dosahování rekordů, ale užít si spolu poslední setkání tak, abychom na něj nejenom my, ale především naši malí kamarádi dlouho vzpomínali. Disciplíny testovaly jejich pružnost, mrštnost, rychlost, odvahu  a hlavně měly naše předškoláčky bavit! Malí kamarádi sbírali do své kartičky zvířátková razítka, která dostávali za každou splněnou disciplínu. A že jich bylo! Na konci jim deváťáci předali za mohutného potlesku diplomy a malou sladkou odměnu. Nikdo se s nikým nechtěl rozloučit, a tak jsme se rozhodli předškoláčky doprovodit zpátky do školky. Ti se nám pochlubili velkou zahradou a dlouho netrvalo a už jsme s nimi dělali bábovky! Odejít zpátky do školy se nám vůbec nechtělo, loučení nebralo konce. Na památku na nás a dnešní krásný den jsme jim darovali medvěda, jehož bříško pozře nekonečné množství míčků a nikdy nemá dost. Bude na dlouhou dobu nepřehlédnutelnou vzpomínkou na dnešní den.  Někteří z předškoláčků už se dnes těšili do naší velké školy. Proč také ne? Vždyť je do místo, kde se dějí tak báječné věci a kam chodí tak bezvadní kamarádi!