24. 9. 2021

Podobně jako v minulých letech čekal šesté třídy na začátku školního roku stmelovací kurz. Postupně se 6. A, 6. B a 6. C vystřídaly v Podhradí u Ledče nad Sázavou, kde pro nás organizace Projekt Odyssea připravuje třídenní program, jehož smyslem je poznat spolužáky, naučit se spolupracovat a vytvořit správný tým. Počasí nám letos přálo, a tak jsme většinu času trávili venku. Hráli jsme různé hry, podnikli dobrodružnou cestu na hrad a zažili netradiční (a trochu tajemný) večerní program. Na závěr si každá šestá třída přivezla kromě zážitků i originální třídní vlajku. Ty najdete v našich třídách, fotky pak v této galerii. I na nich je vidět, že si děti stmelovací kurz i tentokrát užily. Díky, Odysseo!