řijen 2009

Žáci devátého o osmého ročníku naší školy zahájili další část výměnného pobytu se svými vrstevníky z brunsbüttelského gymnázia a reálné školy. Pro naši školu je to již třetí běh, pro žáky „premiéra“. Společný program v prvním říjnovém týdnu byl sestaven z několika částí: poznávání historických částí našeho hlavního města na třech našich dlouhých okruzích a seznámení se s historií Chvalského zámku a jeho expozicemi. Nechybělo ani sportovní vyžití v podobě míčových her v tělocvičně a terénního běhu ve svépravickém lesíku. Žáci měli možnost i poznat zblízka činnost naší školy. Díky přívětivému počasí můžeme na konto úspěšných akcí připsat i celodenní výlet s prohlídkou hradu Kost a návštěvou Prachovských skal.

The requested album cannot be loaded at this time. Generic Facebook error.