17.2. 2016


Ve středu 17.2. se konalo školní kolo v recitaci pro žáky druhého stupně. K potěšení nás všech se dostavilo velké množství recitátorů, ale i diváků. Výkony každého přednášejícího sledovala bedlivým okem učitelská porota a rovněž i porota žákovská. Soutěžilo se ve dvou kategoriích. V 1. kategorii se utkali žáci 6. a 7. tříd. Vítězství si nakonec odnesla Marie Mrštinová ze 7.A, druhé místo obsadila Magdalena Juklová a třetí Klára Eisenhamerová, obě ze 6.B. Uděleno bylo ještě jedno třetí místo bez postupu Petru Kotanovi ze 7.B. Ve 2.kategorii soutěžili žáci 8. a 9. tříd. První místo obsadila Bára Horváthová, druhé Matyáš Benedikt a třetí Tomáš Běhounek. Všichni jsou žáci 9.A. Také v této kategorii bylo uděleno ještě jedno 3. místo bez postupu Janu Čepickému.Všem soutěžícím děkujeme za krásné výkony a postupujícím soutěžícím přejeme mnoho štěstí v obvodním kole.

 

[justified_image_grid]